Hasta Yorumları

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


Fatma hocam bebeğimin doğumunu gerçekleştirdi. İlk dogumum ilk anneligimdi ve bu yüzden doktor çok önemlidir. Fatma hocam gulen yüzüyle,cana yakınlığıyla daha da kolaylaştırdı doğum sürecimizi.
Allah nasip eder de ikinci bebeğim olursa eğer yine Fatma hocama giderdim🌸

h....

Fatma hanım ile ilk hamileliğim dolayısıyla tanıştık. Gerçekten zor bir hamilelik geçiriyorum.
Hem fiziken hemde mental olarak kendimi çok yorgun hissediyorum.
Eminim sizlere de oluyordur bebeğimizi gördükten sonra bir sonraki göreceğimiz günü iple çekiyoruz. Ben Fatma hanımı görmek için de sabırsızlanıyorum çünkü harika bir insan ve inanılmaz içten gülümsüyor sizi sakinleştiren bir ses tonu var. Kendisini çok seviyorum. Sürecimin daha sağlıklı ilerlemesinde ki tek sebep kendisi.
İyi ki varsınız bize yaşattığınız güzel duyguları asla unutmayacağım sonsuz teşekkürler ❣️

s....

Canım doktorum. Uğurum benim. İyiki yollarımız kesişti. Ne desem az kalır. Birçok doktora gittim hepsi tüp bebek demişti en son çare. Ama Fatma hanım değerlerimizin kötü olmadığını normal gebelik olabileceğini söyledi. Onunla tanıştığım ay vitamin takviyesine başladık sadece ve normal yolla hamile olduğumu öğrendik. En az biz kadar sevindi. Hala beraber yolculuğumuz devam ediyor. Az kaldı doğuma 34. Haftadayız. Ama Fatma hanıma çok güveniyorum. Oğlum da bende uzman ellerdeyiz.Bu barada ben tavsiye üzerine değil bütün antalyadaki doktorları eğitim ve uzmanlıkları inceledim. Eğitimi azmi ve emeğine güvenerek kendisine başvurdum. İyiki de Fatma hanım…

i....

Fatma hanım gebelikte ve sonrasında yanımdaydı.Sabırla ve sogukkanlılıkla sorularımı cevaplayarak sakin kalmamı sağladı,beni aydınlattı.Ve bu süreçte kendisine her zaman ulaşabildim.Herşey için teşekkür ederim.

ş....

Fatma hanımdan gebe kalma ve gebelik takibi sürecinde destek aldık. Kolay olmayan bir süreçte gerek sakinliği gerekse de tüm sıkıntılarıma zamanında yardımcı olması nedeniyle çok memnun kaldık. Gereksiz ilaç takviye kullandırmadı, bilgisine ve pratiğine rahatlıkla güvenebilirsiniz.

zo...b

Kendisine düzenli kontrollerim icin gidiyorum. Sabırla tüm sorularımı cevaplar, en ince detayına kadar her kontrolümde beni bilgilendirir. İyi ki var Fatma Hanım

de...a

36 yaşındayım arkadaş tavsiyesi üzerine fatma hanıma gittim çok ilgiliydi . Hamilelik sürecimi çok iyi geçirmemi sağladı . güven verdi .Her zaman destekçi oldu. Çok mennum kaldim çok teşekkür ederim

t....

Fatma Hanım gerek hekimlik bilgisi ve tedavi yöntemleri ile gerekse hastaya karşı yaklaşımı ve tutumu ile gerçekten memnun kaldığım bir hekim. Gebelik takibi ve doğum için tavsiye üzerine Fatma Hanım’a gittim. Gebeliğin başından sonuna kadar her zaman destek verdi. Doğumumu da sıkıntısız olarak gerçekleştirdi. Herşey için çok teşekkür ederim.

a....

48 yaşındayım ve geçenlerde bir rahatsızlık yaşadım. Buna istinaden Fatma Hanım’a başvurdum ve benden parça alındı. Daha sonra alınan parça patolojiye gönderildi derken sürecim böyle devam etti. Hoca’mdan ayrıca memnun kaldığımı, benimle güzel ilgilendiğini ve hastalarına karşı oldukça sevecen yaklaşımlar sergilediğini de ayrıca söyleyebilirim. Mesela dün bir sorunla karşılaştım ve hemen kendisini aradım, beni telefonda dahi bilgilendirip destek olmayı ihmal etmedi.

i̇....

6 aylık gebeyim ve 22 haftalıkken(2hafta önce) organ kontrolü amacıyla Fatma Hanım’la görüşme sağlamıştım. Doktor Hanım gayet ilgiliydi, her şey yolunda ilerledi. Şükür herhangi bir şikayetim yok zaten, sağolsun kendisi de benimle güzel ilgilendi. Gayet açıklayıcı bir üslupla yaklaşan ve aslında hastanın içini rahatlatma amacı güderek olguları, sorulan soruları tek tek cevaplayan bir hekim diyebiliriz.

n....

Tatlı dilli, güleryüzlü ve sorduklarınızın cevabını alabildiğiniz bir hekim Fatma Hanım. Nazım da geçiyor kendisine, çok seviyorum doktorumu. Şu an gebeliğimin 6. ayındayım ama kendisine 8 haftalıkken danışmıştım, hala daha kontrollerime kendisiyle devam ediyorum. Sorduğum her soruya net ve aydınlatıcı cevaplar alabildiğim, içim rahat bir şekilde yanından ayrılabildiğim ve yanında psikolojik olarak dahi rahatlayabildiğim bir hekim kendisi. İnsana güven veren bir yapısı var.

z....

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Fatma Hanım ile bir araya geldik. Hamilelik takibimi yapıyor ve çok ilgili. Özel numarası ile ulaşabiliyorum ve acil durumlarda yardımını esirgemiyor. Çok sakin bir hekim. Beni tedirgin etmiyor ve korkutmuyor; olumsuz durumlarda. Yaptığı tespitlerde oldukça isabetli ve çözüm odaklı. Doğumumu da kendisi ile yapmayı planlıyorum. Kendisine teşekkür ederim.

k....

Bir tavsiye üzerine gittik Fatma Hanım’a. Hamileliğimin başından beri kontrollerimi yaptı ve doğumumu da kendisi yaptırdı. Çok memnun kaldım. Bebeğin kalp ritimlerindeki düzensizlik nedeni ile normal başlayan doğum sezaryen ile bitti. İlgisinden çok memnun kaldım. Ağrısız ve hızlı bir iyileşme süreci geçirdim. Fatma Hanım ile olumsuz hiçbir şey yaşamadık ve genel olarak çok beğendik.

n.....

Hamilelik dönemimde gitmiştim kendisine. Gayet ilgili, bilgilendirici ve beklentimi karşılayan görüşmeler yaptık. Düşükle sonuçlanan bir gebelikti ve bu konuda da yardımcı oldu. Düzenli kontrollerim için sık sık gitmeye devam ediyorum. Fatma Hanım’ı herkese tavsiye ediyorum.

e.....

Gebelik sürecim ve takibim için gidiyorum kendisine. İlgili, detaycı ve işinde uzman bir hekim. Kontrol ve takibinden çok memnunum. Ayrıntılı bilgi veriyor ve çok ilgili bir hekim. Kan sonuçlarım için özelden aradım ve bilgi verdi; çok yardımcı oldu. Çok memnunum.

d.....

Doktorumun bilgisine güveniyorum.Muayenesi olsun,konuşması olsun çok bilgilendirici,çok ilgili.Ben memnunum,hem ilgisinden hem tedavi sürecinden.Daha önceden de gidenler iyi olduğunu söylediği için gitmiştim kendisine ve ben de memnun kaldım.Ben şu an gebelik takibi yaptırıyorum. Bulunduğu ilçede olduğu süreçte devam edeceğim kendisine.

m....

Acil kanamam vardı, bunun için gittim,memnun kaldım.Kürtaj oldum, her konuda memnun kaldım,iyi davrandılar.Yeni kürtaj oldum, haftaya kontrole gideceğim.

f.....

Vajinal kanama şikayetiyle geldim önce rahim kalınlaşması için parça alıp patolojiye gönderdi sonrasında 3 aylık ilaç tedavisi verdi, şuanda kanamalarım az ve düzenli, Fatma hanımdan her açıdan çok memnunum.

ke...n

Fatma hanıma bir arkadaşımız tavsiyesi üzerine geldim ve senelerdir geçmeyen regl ağrılarıma çözüm buldu. Kendisi çok güler yüzü sicakkanliligi ve pozitif bir insan. Kendisine çok teşekkür ederim.

Ayşen T.

Çok iyi, dürüst, başarılı ve güven veren bir doktor. Gerek hastasına yaklaşımı gerek pratikligi mükemmel. Herkese mutlaka Fatma hocamı tavsiye ederim.

Özge K.

Hamileliğim öncesi bizlere yardımcı olduğunuz için, güleryüzlü ve samimiyetiniz için sonsuz teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Aysel G.


Yorumunuzu Gönderin!
    Şimdi Ara!
    Yol Tarifi