Genital Estetik

Genital Estetik

Kadınlar, üreme organlarındaki şekil ya da işlevsel bozukluklar nedeniyle psikolojik bunalıma girebiliyorlar. Özellikle evli kadınlarda görülen bu durum cinsel hayatlarını ve evliliklerini olumsuz etkileyebiliyor. Bekar genç kızlar da genital bölgelerindeki görüntüden şikayetçi olabiliyorlar.

İster evli olun isterseniz bekar genital bölgenizden şikayetçiyseniz genital estetikoperasyonu yaptırabilirsiniz. Bu konuda Op.Dr.Fatma Özlü Akkuş genital bölgedeki şekil ve işlevsel bozuklukları “genital estetik” uygulamalarıyla çözüme kavuşturuyor.

Genital Estetik Nedir?

Genital bölgeye ya da rahim içine uygulanan estetik ve işlevsel operasyonlara genital estetik deniliyor. Doğumsal anomaliler, doğum, kilo alıp verme gibi fizyolojik olaylardan sonra genital bölgede görünüm bozuklukları oluşabiliyor.

Genital bölgedeki sarkmalar veya bozukluklar kadında öz güven eksikliğine yol açabilir. Bu bozuklukların veya genital bölgeye estetik bir görünüm kazandırılması için genital estetik ameliyatları yapılıyor.

Doktor Fatma Özlü Akkuş tarafından yapılan bu genetik estetik ameliyatlar ağrısızdır. Hiçbir ağrı hissetmediğiniz gibi herhangi bir ameliyat iziniz de kalmıyor.

Genital Estetik Ameliyatları Nelerdir?

Genital estetik ameliyatları fiziksel veya kozmetik amaçlı olarak yapılıyor. Rahim sarkması, idrar torbasının sarkması, ya da cinsel birleşmenin ağrılı olmasını engellemek için yapılan vajina genişletme amaçlı yapılan operasyonlar fiziksel amaçlıdır. Lapioplasti (iç dudak estetiği), Vajinoplasti (vajina daraltma), genital bölge yağ enjeksiyonları, g noktası büyütme operasyonları, büyük dudakların küçültülmesi gibi işlemler ise daha çok kozmetik amaçlı ameliyatlardır.

Genital Estetik Fiyatları Kaç Liradır?

Genital estetik alanında uzmanlaşan Op.Dr.Fatma Özlü Akkuş şikâyetçi olduğunuz tüm vajinal görünüm ve işlevsel bozukluklar için estetik çözümleri size sunuyor. Telefonla arayıp, ön görüşme talep ederek genital estetik fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Genital estetik ameliyatları ve fizyolojik yapılar farklı olduğu için dolayısıyla da genital estetik fiyatları da farklılık gösteriyor. Doktorla ön görüşme sonunda size en uygun estetik operasyonunu ve fiyatı alabilirsiniz.

Vajinal Estetik Nedir?

Kadınlar; vajina bozuklukları, idrar kaçırma, dudak büyüklüğü ve şekil bozukluklarında kendilerine olan özgüveni kaybedebiliyorlar. Eşleriyle mutlu bir birliktelik yaşamak isteyenler vajinal estetik operasyonu yaptırıyorlar. Operasyon sonucunda şikâyetlerinden ve bozuk görüntüden kurtuluyorlar.

Vajinal estetik yaptırmanız için mutlaka fiziki bir bozukluk olmasına gerek yoktur. Birçok kadın, fizyolojik görüntüden memnun olmadığından, vajinal estetik yaptırıyorlar.

Vajinal Estetik Nasıl Yapılır?

Vajinal estetik için hangi yöntemin uygulanacağına doktor karar veriyor. Doktor, avantaj ve dezavantajları değerlendiriyor. Bu konuda sizi bilgilendiriyor.

Labioplasti, vajinoplasti gibi vajinada deforme olan kasların yeniden tasarımlarında cerrahi yöntem uygulanıyor. Vajina beyazlatma operasyonunda ise ameliyatsız estetik operasyonu uygulanıyor. Ameliyatsız estetik operasyonaları yaklaşık yarım saat sürüyor.

 Vajinal Estetik Operasyonları Nelerdir?

  • Klitoris üzerindeki katlantıları düzeltme
  • Vajinayı yenileme, sıkılaştırma, daraltma
  • Büyük dudak küçültme
  • Orgazm fonksiyonunu sağlama
  • G noktası büyütme
  • Kızlık onarımı ve dikimi
  • Pubis tepesi estetiği

 Vajinal Estetik Operasyonlarının Riskleri Nelerdir?

Tam teşekküllü bir hastanede uzman doktor ve ekibi ile yapılan bir vajinal estetik operasyonunda risk yok denecek kadar azdır. Doktorunuz enfeksiyon riskini yok etmek için ameliyat öncesinde ve sonrasında antibiyotik kullanımınızı sağlıyor. Operasyon sonrasında da kontrollerinizi düzenli bir şekilde yapıyor.

Risk ancak steril olmayan ortamlarda ortaya çıkar. Bu nedenle, steril olduğuna inanmadığınız hiçbir sağlık kuruluşunda vajinal estetik operasyonlarınızı yaptırmayınız.

Sağlıklı ve hızlı bir şekilde iyileşmek istiyorsanız, doktorunuzun tavsiyelerine uymalı, ilaç takviyelerini düzenli almalısınız. Bunun yanında hijyen ve temizliğe de önem göstermelisiniz.

Şimdi Ara!
Yol Tarifi